Szikora Robi váratlan lépése: teljesen új arcok álltak színpadra az R-Go-ban, ez most mindenkit érinthet
Szikora Róbert váratlanul döntött úgy, hogy cseréli az R-Go háttértáncosait, ami nagy meglepetést okozott a közönség körében. A hirtelen váltás sokakat találgatásokra késztetett a háttérben zajló esetleges konfliktusok miatt.
A könyvhéten már új arcokkal jelent meg Szikora, és a koncerteken is másokkal lépett fel. A régi Gidák hiánya találgatásokra adott okot, különösen, amikor Bereczki Zoltán koncertjén látták őket. A pletykák szerint valami történhetett a háttérben.
A Váltás Okai
Szikora azonban tisztázta, hogy nincs szó konfliktusról. Az új Gidák, Nagy Emília és Bencsik Fanni, csak tartalékként csatlakoztak, hogy szükség esetén beugorhassanak. Gina, a régi tag, maga tanította be őket.
"Megállapodtunk, hogy az R-Go-nak prioritást élveznie kell, de néha nehézségek adódtak az egyeztetések során" – mondta Szikora. Az új Gidák teljesítménye lenyűgözte őt, különösen Gina meglepetésére.
Az új tagok érkezése friss energiát hozott, amit a közönség is érzékelt. Az együttes a rajongók véleményére bízta a döntést, akik egyértelműen támogatták az új tagok jelenlétét, emlékeztetve a régi idők hangulatára.
Szikora hangsúlyozta, hogy nincs harag Gina iránt, aki más terveket követett. Az új Gidák mostantól az R-Go részeként lépnek fel, legközelebb egy augusztus 29-i margitszigeti koncerten.
