Rod Stewart koncertjén váratlanul összeesett a színpadon – újabb aggodalomra ad okot az énekes állapota
Rod Stewart, a rockzene ikonja, aggódalomra ad okot az utóbbi időben. Az idős zenész egészségügyi állapota miatt gyakran kerül reflektorfénybe, különösen a közelmúltbeli koncertjei kapcsán.
A 81 éves énekes nemrég Utah államban lépett fel, ahol a koncert során rosszul lett. A közönség szemtanúja lehetett annak a pillanatnak, amikor Stewartnak oxigénpalackot kellett hozni, hogy folytathassa a műsort. Az előadás végül ülve ért véget, miután kiderült, hogy az énekest a színpadon majdnem ájulás érte.


A koncert közben a nézők észrevették, hogy Stewart mozgása szokatlanul korlátozott, és gyakran kapaszkodott a színpad különböző részeibe. Ez a viselkedés már a fellépés elején szemet szúrt a rajongóknak.
„A shownak folytatódnia kell” – mondta Stewart, miután oxigénpalackkal sikerült javítani az állapotán. Bevallotta, hogy majdnem összeesett, és kérte a közönséget, hogy engedélyezzék számára az ülve történő folytatást.
Az utóbbi időben több koncertet is lemondott az énekes, egészségügyi problémák miatt. Legutóbb egy Las Vegas-i fellépést törölt, de néhány nap múlva már vidáman kísérte figyelemmel a skót válogatott mérkőzését a világbajnokságon.
Stewart az elmúlt hónapokban arcüreggyulladással és légúti fertőzésekkel küzdött, melyek gégegyulladást is okoztak. Bár elmondása szerint nem tervezi a visszavonulást, a világ körüli turnékat lassan maga mögött hagyja. Forrás: Index
