Bodrogi Enikő még mindig Voith Ági üzeneteit várja: így él tovább a nagymama emléke a mindennapokban
Bodrogi Enikő, az X-Faktor korábbi versenyzője, különleges kapcsolatáról mesélt elhunyt nagymamájával, Voith Ágival. Az énekesnő úgy érzi, hogy a nagymamája jeleket küld neki a túlvilágról, ami vigaszt nyújt számára a gyász időszakában.
Voith Ági, a Jászai Mari-díjas színésznő, 2026-ban hunyt el 82 évesen. Hosszú betegség után távozott, és férje, Bodrogi Gyula mélyen megrendült a hír hallatán. Bár elváltak, a kapcsolatuk szoros maradt, így a veszteség különösen fájdalmas számára.


A gyász ellenére Enikő úgy érzi, nagymamája továbbra is jelen van az életében. Egy autózás során például olyan dalokat hallott, amelyek megnyugtató üzeneteket közvetítettek számára. Ezek a pillanatok erősítik benne a hitet, hogy Voith Ági még mindig figyelemmel kíséri őt.
A nagymamával ápolt különleges kapcsolat
Bodrogi Enikő és Voith Ági közötti kapcsolat rendkívül szoros volt. Enikő naponta beszélt nagymamájával, és sokszor tanácsot kért tőle. Voith Ági modern és szókimondó személyisége mindig segítséget nyújtott az unokájának, aki a mai napig őrzi a nagymamája telefonszámát a telefonjában.
A veszteség mélyen érintette Bodrogi Gyulát és párját, Angélát is. Bár Bodrogi továbbra is aktív szakmailag, belülről még mindig a fájdalommal küzd. Angéla próbálja támogatni őt, de látja, hogy a színész csendesebb lett, és nehéz megértenie, mi zajlik benne.
