Egy brazil nő többször is zaklatta a világhírű BTS zenekar énekesét, Jungkookot. A nő annak ellenére jelent meg a sztár otthonánál, hogy a hatóságok többször is figyelmeztették, ne közelítse meg a házat.
A zaklató tavaly decemberben kezdte a látogatásait Jungkook szöuli otthonánál, ahol különféle tárgyakat dobott át a kerítésen, és leveleket próbált bejuttatni a házba. Annak ellenére, hogy a rendőrség távol tartási végzést adott ki, a nő továbbra is visszatért a helyszínre.
A bíróság szerint az egyik eset során a nő 133-szor nyomta meg az énekes csengőjét, és azzal védekezett, hogy mindezt "szerelemből" tette. A rajongót végül letartóztatták, miután egy futárt követve próbált bejutni Jungkook otthonába.


A nő letartóztatása után figyelmeztették, hogy ne közelítse meg az énekes házát. Ennek ellenére visszatért, amely miatt végül bíróság elé került. Az ítélet szerint egy év börtönbüntetést kapott, amit két évre felfüggesztettek, és valószínűleg kiutasítják Dél-Koreából.
Az idei American Music Awards gálán a BTS újra megmutatta erejét, több kategóriában is győzedelmeskedve. Az év előadójának járó díjat is megnyerték, míg a „Golden” című daluk lett az év dala, ezzel visszatérve a nemzetközi zenei élet élvonalába.