Marsi Anikó kapcsolata a mélypontról fordult vissza: őszintén beszélt arról, mi menthette meg a házasságukat
Marsi Anikó és Gyarmati Gábor házassága az utóbbi időben nagy érdeklődést váltott ki, különösen, miután a férj egy videóban „Válunk, sajnálom!” kijelentést tett. A pár kapcsolata mélypontra került, és a nyilvánosság figyelme egyre inkább rájuk irányul.
A házaspár a közelmúltban számos kihívással nézett szembe, és Gábor úgy érzi, felesége megérdemelné, hogy jobb társa legyen. Bár mindketten elismerték, hogy kapcsolatuk megingott, mégis úgy tűnik, hogy próbálják helyrehozni a dolgokat.

A Story magazin nemrég a Balatonon találkozott Marsi Anikóval, hogy rákérdezzen a válásról szóló pletykákra. Anikó elmondta, hogy bár voltak nehéz időszakaik, mostanra ismét közelebb kerültek egymáshoz, és a szeretet és béke uralkodik a kapcsolatukban.
Viharos idők és megbékélés
"Szerintem két napot nem bírunk ki egy jó veszekedés nélkül" - vallotta Marsi Anikó. Az egykori híradós szerint a rózsaszín köd elmúlt, de a veszekedések ellenére is újra egymásra találtak. Idővel rájöttek, hogy hiányoznak egymásnak, így kapcsolatuk helyreállt.

Anikó szerint nincs szükség nagy beszélgetésekre vagy látványos kibékülésekre. Számukra a házasság nem csak egy papír, hanem felelősségvállalást is jelent, és folytatják együtt az útjukat. A TV2 Tények műsorvezetője elmondta, hogy több jó dolog van a kapcsolatukban, mint rossz.
Gyarmati Gábor is megszólalt a korábbi kijelentése után, és hangsúlyozta, hogy bár mindketten tüzes természetűek, a feszültség része a mindennapjaiknak. Úgy érzi, hogy ő a legboldogabb férfi a világon, mert a felesége a legcsodálatosabb nő.
