Bódi Guszti és Bódi Margó neve összeforrt a színpadon és a magánéletben egyaránt. A pár már ötven éve van együtt, hiszen 1976-ban kötötték össze életüket. Margó, aki eleinte csak táncolt férje koncertjein, később énekesként is csatlakozott. Most azonban úgy tűnik, hogy önállóan is kipróbálja magát, egy másik előadó oldalán.


Nótár Mary Instagram-oldalán jelentette be, hogy július 2-án új dallal és videóklippel jelentkezik, amelyben Bódi Margó is részt vesz. Az énekesnő különösen örült a közös munkának, amely visszavezethető a múltjukra, hiszen pályafutása elején Bódi Guszti és a Fekete Szemek kiadó segítette Mary karrierjét. Most azonban Margó az, aki szerepel a produkcióban.
"Július 2-án a csodálatos Bódi Margóval jövünk egy közös dallal/klippel! Nagyon jól sikerült a forgatás, remélem szeretni fogjátok!" – írta Nótár Mary, aki így ünnepli 41. születésnapját.
Nótár Mary számára az idei év tele van izgalmakkal és új együttműködésekkel. Nemcsak Pető Brúnó és Horváth Tamás oldalán tűnt fel, hanem Burai Krisztiánnal, Gitanóval és a Valmarral is dolgozott. Saját zenei projekteket is készít, mint például a Kutyabajom dal, amelyben egy mulatós királynőként jelenik meg.