Bangó Marika hosszú ideje küzdött gerincproblémákkal, de most végre elérkezett a pillanat, amikor a műtét révén megkezdheti a gyógyulást. Édesanyja, Bangó Margit, a mulatós zene nagy alakja, szintén örömmel fogadta ezt a hírt.
Az énekesnő korábban a Borsnak mondta el, hogy a tavalyi ősz folyamán újra jelentkeztek a fájdalmai, de idővel javulás mutatkozott. Tavasszal már koncertezett is, most pedig a műtét előtt áll, amely remélhetőleg végleg megoldást jelent számára.


Bangó Marika már a kórházban várja a beavatkozást, és elmondta, hogy nagyon izgatott a műtét miatt. Az énekesnő számára a családja támogatása rengeteget jelent ebben az időszakban.
Másfél hete hívtak fel, hogy eljött az alkalom és a mai napon már műtenek is. Nagyon boldog vagyok, mivel már régóta várok erre a napra és örülök, hogy a családom is itt van mellettem
Bangó Margit lánya, Marika nem adja fel a zenei karrierjét, és már a jövő héten újra fellépések várnak rá. Az énekesnő szeretné, ha minél előbb felépülne, hogy újra színpadra állhasson.


Már 27-én lenne egy fellépésem, szóval remélem, hogy pénteken hazaengednek. Nem a legjobbkor jött a műtét ilyen szempontból, de jelenleg a legfontosabb számomra az egészségem, szóval egy percig nem gondolkodtam, hogy befeküdjek-e
Marika korábbi nyilatkozatában hangsúlyozta, hogy a gerincproblémái miatt vissza kellene vennie a tempóból. "Számomra ez a probléma egy jel volt, hogy kicsit lazítanom kell. Eddig mindig a munka volt nekem a legfontosabb, de innentől megpróbálok minél többet magammal foglalkozni. Ez az év erről fog szólni. Nem vagyok 100%-os még" – osztotta meg gondolatait a Borsnak.