Az ismert influenszer utolsó üzenete megrázta a követőket, lánya életét is befolyásolhatja
Emma Adams, a népszerű édesanya, akit sokan "Em" néven ismertek, hónapokon át osztotta meg küzdelmét a mellrákkal. Tudta, hogy közeleg a vég, és egy megható üzenetet rögzített szeretteinek, amikor már érezte, hogy teste hamarosan feladja a harcot.
Az Ipswich városában élő Emma története mélyen megérintette az embereket, hiszen kendőzetlen őszinteséggel osztotta meg a betegség elleni küzdelmét. Sajnos, ahogy az orvosok előre jelezték, április végén elhunyt.

Emma egy megindító videót készített, amelyet halála után tettek közzé a közösségi oldalán. Ebben a videóban búcsúzott el szeretteitől, összeszedve minden erejét.
Ha ezt a videót látjátok, akkor sajnos én már elmentem
A videó legmeghatóbb részében Emma közvetlenül kislányának, Izzynek üzent. Szeretetteljes szavai átütöttek a képernyőn, és biztosította Izzyt, hogy mindig figyelni fog rá.
Izzy, annyira, de annyira szeretlek! Te jelented nekem a mindenséget. Remélem, hogy a lehető legjobb életet éled majd azzal az erővel, amiről tudom, hogy megvan benned
Emma nem feledkezett meg barátairól sem, akiknek köszönetet mondott a támogatásukért, amit a legnehezebb időkben nyújtottak neki.
A barátai és családtagjai hősies anyaként és barátként emlékeztek Emmára. Utolsó üzenetében Emma elmondta, hogy a videó elkészítése nehezebb volt, mint gondolta, de fontosnak tartotta, hogy szerettei tudják: ő már nem szenved.
Remélem, lesz némi béke most, hogy elmentem. Éljetek abban a tudatban, hogy boldog vagyok és már nem érezek fájdalmat. Találkozunk még!
Az őszinte és megindító búcsúja emlékeztet arra, hogy a szeretet és az emberi kapcsolatok a legfontosabbak, még akkor is, amikor a halál árnyéka fenyeget. Emma története emlékeztetőül szolgál mindannyiunk számára.
